Kontakta oss 2017-10-09T14:51:54+00:00

Kontakta oss


Magnus Bergman
VD
08-545 72 313
magnus@allduplo.se


Martin Bergstrand
Produktionsansvarig
08-545 72 322
martin@allduplo.se


Anita Bergman
Administration
08-545 72 311
anita@allduplo.se


Robert Linder
Prepressansvarig
08-545 72 315
robert@allduplo.se

Kontakta oss gärna via växeln eller ring direkt om du vet vem du söker.

Allduplo Offsettryck AB
Bergsgatan 57, 112 31 Stockholm

Orgnr: 556383-7862

Växel: 08-545 72 300
Jour: 0706-92 24 23
Fax: 08-545 72 301

Försäljning: 08-545 72 310  info@allduplo.se

Original: 08-545 72 320  original@allduplo.se

Produktion: 08-545 72 330  produktion@allduplo.se

Fyll i kontaktformulären nedan så återkommer vi så fort vi kan.